MAM-POZNAŃ  |  PROFESJONALNY SPRZĘT RATOWNICZY     

   powróć na stronę główną
 
 

Firma ta jest wiodącym w świecie producentem hydrauliki siłowej. Dzięki zebranemu przez 40 lat doświadczeniu na tym polu, posiada wiedzę technologiczną, niezbędną do projektowania i produkcji urządzeń hydraulicznych.

 

Zapory przeciwpowodziowe firmy Protan Elmark posiadają Aprobatę Techniczną ITP AT/18-2012-0054-00 i przeznaczone są do ochrony terenu przed zalaniem. Mogą być stosowane niezależnie lub jako uzupełnienie istniejących zabezpieczeń.

 

 

 

przejdź do oferty

 

 

przejdz do oferty

 
     
 

Niemeckie agregaty prądotwórcze najwyższej jakości. 
W ofercie znajdują się modele synchroniczne i asynchroniczne, spełniające oczekiwania dla szerokiej rzeszy odbiorców.

 

Firma założona w 1948 roku produkuje specjalistyczne pompy wielozadaniowe w tym szlamowe i do substancji niebezpiecznych. Pompy znalazły uznanie na całym swiecie - szczególnie 
w podmiotach ratowniczych.

 

 

 

przejdz do oferty

 

 

przejdź do oferty

 
     
 

Pompy przeznaczone do wody silnie zabrudzonej i substancji ropopochodnych.

 

 Systemy dekontaminacji całkowitej.

 

 

 

przejdz do oferty

 

 

przejdz do oferty

 
     
 

Producent szerokiego asortymentu namiotów dla służb ratunkowych, organizacji humanitarnych oraz jednostek zmilitaryzowanych. Namioty firmy Lanco używane są m.in. do dekontaminacji, jako szpitale polowe, bazy sprzętowe itp.

     

 

 

przejdz do oferty

         
     
 

INNY SPRZĘT RATOWNICZY

Jeżeli powyżej nie znalazłeś sprzętu, który potrzebujesz, skontaktuj się z naszą firmą a na pewno kupisz go u nas. Jesteśmy w stanie sprowadzić każdy rodzaj sprzętu dla podmiotów ratowniczych.   Skontaktuj się z nami drogą mailową   lub w inny podany niżej sposób